Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak usunąć tłustą plamę z tapicerki bagażnika?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak usunąć tłustą plamę z tapicerki bagażnika?

    Zamieszczone przez loru
    Zamieszczone przez fooojciech
    loru ,no właśnie w tym problem że to było przez kogos załatwiane ,dlatego nie ma. Bylo ryzyko no i niestety jak widac chyba w moim przypadku sie nie powiodło...
    to ile to kosztowało, że tak kombinowane było 200 pln? 300pln ?

    U mnie kontrolka swieci juz tak ponizej polowy na bagnecie
    tak nie powinno być a przynajniej u mnie tak nie ma, kontrolka nie zapala się nawet jak jest minimum, dopiero jak jest grubo poniżej minimum to się zapala
    ad 1 - ciut więcej jak napiałeś ,ale moja poprzednia byla tak rozwalona ,że za regeneracje zapłacił bym więcej jak normalnie licza ,poniewaz wtedy urwalo wirnik i zmielilo i cos tam jeszcze uszkodzilo korpus

    ad 2 - no właśnie mnie też to dziwi ,ale jezeli jest tak srednio oleju do polowy bagnetu lub ciut ponizej,nie zawsze ale wlaczy sie juz kontrolka ,zalezy jak auto postawie ,czy na rownym czy nie

    poczekamy jeszcze na innych ,jak u wiekszej ilosci osob jest ,jakie ubytki,ale fakt faktem ,zrobie jeszcze ze 2 tys km ,jezeli nadal bedzie tak jak do tej pory to niestety bede musial ponownie turbo oddac do regeneracji...choć u mnie w pracy w firmowej jest identycznie ,ale jak ona jest traktowana to juz inna sprawa.

  • #2
    Jak usunąć tłustą plamę z tapicerki bagażnika?

    Jak w temacie - może ma ktoś doświadczenie?

    Żonie w samochodzie rozlał się prawdopodobnie olej, tapicerka przesiąkła na wylot.
    Z początku myśleliśmy że to tylko woda i jest plama ale po zabraniu do domu i próbie wysuszenia okazało się, że jednak to nie woda a plama jest tłusta.

    Na chwilę obecną nic z tym nie robiliśmy tzn, nie wcieraliśmy plamy "głębiej" ani niczym nie psikaliśmy żeby nie pogorszyć obecnego stanu.

    Jak sobie z tym poradzić?

    Widziałem jakieś środki do usuwania tłustych plam takie w "psikaczu" i nawet jeden taki mam w domu ale czy to pomoże czy tylko pogorszy sprawę?
    Pralnia chemiczna?
    Odkurzacz piorący da sobie z tym radę?
    Tylko jakich środków w ów czas użyć?
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Ja usunalem stara plame po oleju jakas pianka w sprayu. zeszlo idealnie i szybko. jak chcesz sprawdze Ci nazwe :lol:
      Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

      Jeżdżę w blasku
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

      Komentarz


      • #4
        Ja bym spróbował APC w mocniejszym stężeniu nie będę sugerował proporcji bo są różne...
        Drugi dobry preparat to STP Tuff Stuff

        Skoro masz to w domu można spróbować proszek+vanish, upierzesz, wysuszysz i bedzie git majonez
        http://carsdetailing.blogspot.com/

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez zsolpyw
          jak chcesz sprawdze Ci nazwe
          sprawdź jak możesz.
          Zamieszczone przez gusiak11
          proszek+vanish, upierzesz,
          nie wiem czy to pomoże :?

          No nic, w takim razie jutro coś podziałam i postaram się zaprać dostępnym środkami w domu
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X